Triumfon këngëtarja shqiptare, merr tre çmime të mëdha brenda një nate

DuaNjë nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare ka triumfuar në natën e ndarjes së çmimeve “Los 40 Music Awards”, ku Dua Lipa ka marrë plot 3 çmime.

Mbrëmja e madhe u mbajt në Madrid në Spanjë dhe lajmin për marrjen e çmimeve ajo e dha edhe në rrjetin social “Instagram”, ku shkruan:

“Çfarë nate!!! 3 çmime!!! Artistja më e mirë me albumin dhe këngën më të mirë ‘New Rules’ Faleminderit LOS40MusicAwards!! për këtë mbrëmje perfekte. Do t’i ndaj të gjitha me juve nesër por për tani…Le të gëzojmë me verë.”

Ky ka qenë një ndër vitet më të suksesshme për 23-vjeçaren me origjinë shqiptare dhe mund të themi pa frikë se ka vëmendjen e të gjithëve, me projektet që ka arritur t’i kthej në hite të padiskutueshme.

shekulli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>