Ilir Meta thërret në takim Bashën dhe aleatët e opozitës/ Detajet

ilir metaDitën e nesërme (e enjte, 21 maj), presidenti i Republikës, Ilir Meta ka thirrur opozitën jashtëparlamentare në një takim.

Mësohet se takimi do të mbahet te Pallati i Brigadave.

Në takimin mes tij, PD-së dhe aleatëve të saj do të diskutohet situata e krijuar pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>